Про зміни періоду розрахунку за послуги
з 1-го серпня 2022 року
(*ціна на послуги не змінюється!)


Наша компанія з моменту заснування завжди піклувалася про абонента, ми давали змогу користуватися послугою в кредит, з подальшою оплатою до 15 числа поточного місяця, тобто платити за послугу коли Ви нею вже користуєтесь, а не заздалегідь.

З початком повномасштабного вторгнення ми зіткнулися з негативними наслідками такої системи розрахунку, та почули багато критики у свій бік.

Тому, з першого серпня ми впроваджуємо авансову систему оплати за надані послуги, якою користуються більшість провайдерів - за послугу в наступному місяці потрібно буде внести кошти до початку цього місяця.

Це означає, що якщо ви хочете користуватися послугою у серпні, вам потрібно буде поповнити рахунок заздалегідь, тобто до першого серпня. Якщо першого серпня у вас буде мінусовий баланс, то система вас автоматично заблокує. Як і завжди, ви можете взяти кредит довіри з особистого кабінету для відновлення доступу. Оплата за кредит довіри не стягується. На перехідний період ми збільшили його тривалість - тепер це 10 днів.


Більш наглядно зображено на прикладі нижче.

зміна періоду розрахунку