Способи оплати послуг Lumina


Онлайн

Якщо ви користуєтесь картками Visa або MasterCard, ви маєте можливість поповнити рахунок в Особистому кабінеті. Для входу в особистий кабінет використовуйте логін і пароль, що вказані на звороті договору. Після авторизації виберіть в меню зліва пункт "Оплата карткою Visa/Mastercard".
Це найзручніший спосіб оплати: кошти зараховуються на особовий рахунок протягом однієї хвилини, оплату можливо здійснити не виходячи з дому, відсутня комісія.

За допомогою сервісу онлайн оплати послуг Easypay


В терміналах

Швидкий та простий у використанні сервіс. Кошти зараховуються на ваш особовий рахунок протягом 10 хвилин. Знайти найближчий термінал ви можете на сайтах компаній:

Просимо вас звернути увагу на те, що при оплаті через термінал може стягуватись додаткова комісія в розмірі від 2 до 5 грн.


В банках

Поповнити рахунок можливо у відділенні будь-якого банку. Для цього знадобиться квитанція із внесеними реквізитами ТОВ "Луміна" і вашими даними, які необхідно заповнити самостійно.

В квитанції обов'язково вказуйте номер договору, в іншому разі перерахування коштів займе додатковий час.

При виникненні питань, що стосуються поповнення послуг, ви завжди можете звернутись за електронною адресою: fin@lumina.net.ua