Як вимірювати швидкість інтернету?


Для коректного вимірювання швидкості необхідно переконатися, що ви не використовуєте підключення через WIFI з'єднання і у вас не ведеться активного закачування у вашій мережі, наприклад повинні бути закриті програми, що використовують мережу або інтернет (μTorrent, Skype, Viber і т.д.), а також бажано виключити з мережі і роутер, тобто підключити кабель в ПК безпосередньо.

Підключіть свій комп'ютер або ноутбук до кабелю провайдера. Якщо кабель підключений до роутера, то необхідно на час тестування відключити кабель з порту WAN вашого роутера і підключити його до вашого комп'ютера.

Для тестування швидкості доступу до інтернету необхідно зайти на сторінку Перевірка швидкості з'єднання і зробити тестування до серверів, розташованих в м. Київ. Вимірювання відображаються в мегабітах в секунду.

Якщо для вас принципово використання інтернету за допомогою WiFi мережі, то рекомендуємо вам прочитати статтю: Принцип роботи Wi-Fi

При підключенні компьютера кабелем до роутера швидкість доступу зменшується за рахунок обмеження пропускної здатності між портами WAN та LAN. В більшості роутерів така пропускна здатність сягає 92 мегабіт/с.